k_k_kloun (k_k_kloun) wrote,
k_k_kloun
k_k_kloun

ПОЛТОРАК ПРИЗВАЛ ТРАМПА


Міністр оборони України Степан Полторак закликав президента США Дональда Трампа продовжити надання політичної і військової допомоги Україні та не скасовувати санкції щодо Росії задля стримування «подальшої ескалації» бойових дій на сході України. Про це Полторак заявив в інтерв’ю Радіо Свобода наступного дня після інавгурації Дональда Трампа.

«Дуже важливо для України мати політичну підтримку з боку Сполучених Штатів і зберігати санкції, запроваджені проти Росії, бо це один з найважливіших аспектів для стримування подальшої ескалації з боку президента Володимира Путіна», – сказав Полторак.

Він зазначив, що скасування санкцій дасть «небезпечний сигнал» Росії та іншим країнам, які порушують міжнародне право, і не виключив у результаті цього «хаосу в світі».

На думку Полторака, Росія може мати на меті захоплення більших територій України або навіть вторгнення в одну з країну-членів НАТО.


Можно делать ставки на то, увеличило ли это шансы Полторака на то, что Трамп узнает о его существовании.
Наивные субъекты поинтересуются, каким способом Полторак "закликав" ( призвал). Неужели звонил Трампу? Или отправил ему письмо? Или была личная встреча? Да нет, просто дал интервью. В самом деле, не может же Трамп не погуглить с утра по ключевому слову " полторак", в ожидании какого-то сообщения для себя от этого достойного человека.
Subscribe

 • (no subject)

 • (no subject)

  С Днем Футбола! Стадион в Питере. А космос-то, братцы, никуда не делся. Он просто в футбол перешел.

 • (no subject)

  История о том, как Александра 111 посмертно наградили магендавидом, и немедленно лишили награды, даже лучше, чем стена плача в центре Москвы.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments